Centrum Zdrowia
Małych Zwierząt

Nasz zespół - lekarze

 • Aleksandra Świątkiewicz

  lekarz weterynarii, anestezjologia

  Aleksandra Świątkiewicz jest członkiem organizacji  VASTA (Veterinary Anasthesia Services) i AVA  (Association of Veterinary Anaesthetists).
  Jest absolwentką  Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Od najmłodszych lat marzyła by pomagać zwierzętom, przez okres studiów aktywnie uczestniczyła w wolontariacie  dla bezdomnych zwierząt.  
   
  Wiedzę zdobywała podczas staży zagranicznych w USA i Szwecji. Odbyła praktyki anestezjologiczne pod okiem dr Skrzypczaka na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu.  
  Regularnie uczestniczy w konferencjach weterynaryjnych i szkoleniach by stale poszerzać swoją wiedzę. 
   
  Z kliniką Multiwet związana od trzeciego roku studiów, po otrzymaniu dyplomu zaczęła pracę na stanowisku lekarza weterynarii.  
  Na co dzień zajmuje się pacjentami internistycznymi, do których podchodzi z sercem, zaangażowaniem, traktując każdego pacjenta indywidualnie. Wyznaje zasadę, że nie zawsze wiadomo, że pacjent cierpi, ale zawsze należy zrobić wszystko, żeby być pewnym, że nie cierpi. 
   
  W naszej klinice zajmuje się również anestezjologią, która jest jej największą pasją. 
  Dba o bezpieczeństwo i komfort pacjentów podczas zabiegów chirurgicznych kładąc duży nacisk  na indywidualny dobór protokołu znieczulenia dla każdego pacjenta. 
  W styczniu 2018 roku ukończyła  1,5 roczną szkołę anestezjologii weterynaryjnej VASTA,  otrzymując międzynarodowy certyfikat.  
   
  Prywatnie opiekunka trzech adoptowanych kundelków- Bonka, Naomi i Tosi oraz kota Maurycka.


Grafik pracy
Dzień tyg. Pracuje Uwagi Dyżur
Środa 09:00-10:00 przyjęcia na zabiegi - chirurg Marcin Spyra Planowane zabiegi operacyjne