Centrum Zdrowia
Małych Zwierząt
Dyżur nocny

Dyżur nocny

poniedziałek - piątek 21:00-08:00

weekendy i święta 21:00-09:00

Dyżur nocny w naszej klinice pełni lekarz weterynarii wraz z technikiem weterynarii. Lekarz przyjmuje pacjentów według kolejności przybycia, bez możliwości zapisania się na konkretną godzinę. Pacjenci w stanie zagrażającym życiu są przyjmowani poza kolejnością! Jednocześnie pełniona jest przez personel opieka nad pacjentami pozostawionymi w szpitalu.

Cena wizyty lekarskiej podczas dyżuru nocnego wynosi 260 zł i nie uwzględnia ona kosztów zastosowanych leków, wykonanych badań laboratoryjnych oraz dodatkowych czynności lekarskich.

W godzinach nocnych kontakt telefoniczny z kliniką może być utrudniony. Obsługa zajmuje się pomocą pacjentom przebywającym fizycznie w klinice, co nie zawsze pozwala na odebranie telefonu.

Lekarz pełniący dyżur posiada wiedzę z zakresu leczenia psów oraz kotów. Podczas nocy nie ma możliwości przeprowadzenia diagnostyki gryzoni i zajęczaków. Lekarz dyżurny może jedynie udzielić takiemu zwierzęciu pomocy doraźnej na miarę swojej wiedzy i doświadczenia.

W celu umówienia się na wizytę do specjalisty chorób zwierząt egzotycznych prosimy o kontakt w godzinach pracy recepcji.

W trakcie dyżuru nocnego recepcja jest nieczynna, nie ma w związku z tym możliwości:

  • zakupu karm oraz leków, a leki niezbędne do zachowania ciągłości leczenia wydawane są przez lekarza podczas wizyty
  • umówienia / odwołania wizyty
  • oddania próbek na badania laboratoryjne

Nie ma także możliwości wykonania badania USG / EKG / ECHO serca. Takie badania wykonywane są w naszej klinice jedynie przez specjalistów, po wcześniejszym umówieniu się. W celu dokonania zapisu prosimy o kontakt z recepcją w godzinach jej pracy.