Centrum Zdrowia
Małych Zwierząt
O NAS

Centrum Zdrowia Małych Zwierząt MULTIWET powstało w 1998 roku z inicjatywy czterech lekarzy weterynarii: Joanny Karaś-Tęczy, Wojciecha Czerwieckiego, Macieja Mikłusza oraz Dariusza Wiśniewskiego.

Od początku swojej działalności klinika funkcjonuje w trybie całodobowym, siedem dni w tygodniu, niosąc pomoc o każdej porze dnia i nocy oraz zapewniając opiekę szpitalną pacjentom, których stan wymaga stałej obserwacji.

Nasze szeregi zasila coraz liczniejszy zespół lekarzy internistów oraz specjalistów. Szeroki zakres usług oraz możliwość przeprowadzenia kompleksowej diagnostyki na miejscu (takiej jak badania obrazowe USG, RTG, podstawowa analiza krwi, badania kardiologiczne itd.) sprawia, że w krótkim czasie zyskujemy cenne informacje pomagające nam postawić właściwą diagnozę.

Na każdym etapie leczenia pacjentów niezastąpionym wsparciem dla lekarzy są technicy weterynarii. Zapewniają oni nie tylko pomoc podczas wizyty w gabinecie, ale i niezbędną część personelu w szpitalu, gdzie otaczają pacjentów czułą opieką.

Na froncie zarówno na parterze jak i na piętrze kliniki w ciągu dnia przywita Państwa recepcja - nieodzowny element naszego personelu, dbający o wszelkie administracyjne strony pracy w klinice oraz o bezpośredni kontakt z opiekunami pacjentów.

W murach naszego budynku pracuje grupa wspaniałych ludzi, których wspólną pasją jest niesienie pomocy zwierzętom. Dzięki temu stanowimy zgrany i świetnie współpracujący zespół.