Centrum Zdrowia
Małych Zwierząt
Sprzęt najwyższej klasy - USG Vetus 9
Jako jedna z trzech lecznicy w Polsce posiadamy najlepszy aparat do badań USG, stworzony na potrzeby medycyny weterynaryjnej i jej pacjentów!
 
Vetus 9 to aparat, który przenosi jakość badania na wyższy poziom. Oferuje najlepszą jakość obrazu bez względu na wielkość pacjenta, bez trudu i utraty jakości poradzi sobie z obrazowaniem narządów maleńkiej chihuahua i pokaźnego doga niemieckiego. Lekarz może obserwować w czasie rzeczywistym co dzieje się w ciele pacjenta od skóry, aż po najgłębiej położone narządy. Razem z doskonałą jakością gwarantuje wyższy komfort pacjenta, aparat podgrzewa żel do badań USG, aby dodatkowo nie stresować zwierzęcia nieprzyjemnymi bodźcami. Ogromną zaletą jest krótszy czas przeprowadzenia badania, dzięki szybkości działania oprogramowania oraz wielu dostępnym i łatwym w wyborze opcjom usprawniając prace lekarza.
 
Jest to jedna z naszych niedawnych inwestycji abyśmy mogli zapewnić naszym pacjentom wszystko to co najlepsze, szybką i dokładną diagnostykę oraz rozpoczęcie odpowiedniego leczenia. Dzięki wdrażaniu najnowszych technologii i stałemu kształceniu naszych specjalistów jesteśmy jednymi z liderów w diagnostyce obrazowej 
 
Badania z aparatem Vetus 9 prowadzić będą:
  • lek. wet. Inga Wocial – badania USG,
  • lek. wet. Krzysztof Kuczewski – badania ECHO serca.
Zapisy na badania obrazowe USG, RTG i TK prowadzimy:
  • bezpośrednio na recepcji,
  • telefonicznie: (22) 841 44 40 i (22) 841 40 22,
  • oraz mailowo: klinika@multiwet.pl