Centrum Zdrowia
Małych Zwierząt
Praca kliniki w obliczu pandemii

Szanowni Państwo,

nasza klinika niezmiennie od ponad 20 lat świadczy usługi weterynaryjne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ze względu na sytuację związaną z epidemią zakażeń koronawirusem SARS-COV-2, a także komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia, abyśmy mogli w dalszym ciągu nieść pomoc naszym pacjentom prosimy o stosowanie się do poniższych postanowień:

  •  klient zobowiązany jest do zakrywania ust i nosa zgodnie z wytycznymi GIS
  • w poczekalni może przebywać ograniczona liczba osób. Pozostali pacjenci będą musieli oczekiwać poza budynkiem kliniki (zwierzęta w transporterach mogą być pozostawione w poczekalni)
  • zarówno w poczekalni jak i w gabinecie może przebywać tylko jeden opiekun na pacjenta. W związku z tym prosimy, aby na wizytę przyszła pełnoletnia osoba, bez osób towarzyszących i dzieci
  • odwiedziny w Szpitalu są wstrzymane
  • pacjenci wymagający płynoterapii będą pozostawieni w Szpitalu na czas trwania kroplówki. Opiekun nie ma możliwości przebywania w tym czasie ze zwierzęciem

Jednocześnie prosimy o korzystanie z płynu do odkażania rąk, który znajduje się w każdej z poczekalni oraz o zachowanie odległości od innych osób w klinice min. 1-1,5 metra.

Powyższe postanowienia wprowadzone zostają z dniem 14.03.2020 i obowiązują do odwołania.